Zahrajte si hru pro dospělé


Hrát si můžete i vy jako dospělí. I když hraní přísluší více dětem než dospělým, ještě to neznamená https://bonusweb.idnes.cz/prejeme-vam-krasne-proziti-vanocnich-svatku-fmy-/kratke-zpravy.aspx%3Fc%3DA171222_162642_bw-kratke-zpravy_oz že neexistují hry, které jsou určené přímo pro starší věkovou kategorii. Uspořádejte bláznivý a akční den společně s vašimi nejbližšími a vydejte se zkusit si hru s laserovou zbraní.

DSC_0208

Laser game si oblíbíte

V případě, že jste o laser game Lazerfun už slyšeli, ale není vám známé to, jaká jsou pravidla a jestli vás chytne za srdce, měli byste ji rozhodně vyzkoušet. Před začátkem hry dostanete speciální vestu, která bude zachytávat zásahy od vašich protivníků na hrudi, na zádech a na ramenou. Je potřeba tedy mířit přesně tam, kde se nacházejí příslušná čidla k zachycení laserových paprsků. Dále dostanete laserovou zbraň, která je nenáročná na její manipulaci a bez které není možné začít hrát.
Záleží na vás, s jak velkým týmem se vydáte na místo, kde o zábavu nebude nouze. Zvolit si můžete ze dvou arén, které jsou připravené na to, abyste se v nich nenudili a přizpůsobené tak, abyste si odnesli kvalitní zážitky díky jejich atmosféře.

  • Jestli si zvolíte arénu Labyrint, která je vhodná převážně pro větší skupinu hráčů, ohromí vás tmavé prostředí, ve kterém bude figurovat pouze neonové osvětlení.
  • V případě menší skupiny hráčů se rozhodněte pro Aztécké chrámy, kde vám tato aréna poskytne nejen vnitřní, ale i venkovní prostor doplněný o džungli.

billboard-left(1)

Úkrytů je v každé aréně dostatek a je na vás, jakou taktiku zvolíte. Stejně tak záleží i na tom, jak budete šikovní při hře, kterou si rovněž můžete zvolit dle vašeho gusta.

Hry, ze kterých si můžete vybrat

Na výběr máte možnost zvolit si hry, které jsou určené pro začátečníky, pokročilé nebo opravdu zkušené hráče. Je jich celkem 11 a vyzkoušet si jich můžete časem klidně všechny.
Každá z nich se totiž od sebe liší a nabídne vám prostor pro prožití dokonalé zábavy hned v několika směrech. Vydejte se tedy prožít zábavní program do areálu, kde se pobavíte tak, jak už dlouho ne a získáte nové zážitky a vzpomínky, které se vám nikdy nevytratí z paměti.

Kategorie: Zábava