Ve variantě bez registru můžete mít i americkou hypotéku

Ať už půjdete žádat o půjčku s čistým registrem anebo se záznamem v bankovním či v nebankovním registru, tak máte v každém případě šanci ji získat. Jak to? Protože vám to umožní nebankovní hypotéka bez registru.
Nebankovní hypotéka bez registru je finanční produkt, který může pomoci vyřešit právě vaše potíže. Vaše potíže s tím, že jste získali zápis v registru, kterého se není snadné zbavit. Takový vroubek v registru v něm vytrvá i několik let a všichni, kdo se o něm dozvědí, se mohou rozmyslet, zda vám v takové situaci půjčku poskytnou či nikoli.

vítěz s penězi.jpg

A právě o tom to je – záleží na ochotě věřitele, zda vám půjčku poskytne i se záznamem v registru, či nikoli. Pokud jde o tradiční bankovní domy, tak ty v tom mají jasno – jakmile zjistí, že takový problém máte, tak vaše žádost o peníze letí okamžitě do koše, a dokud zápis z registru nezmizí, máte vstup do banky zapovězený, tedy konkrétně v situaci, kdy byste chtěli žádat o peníze. Byť by se jednalo o nějaký omyl anebo o naprostou banalitu, v bance to nikoho zajímat nebude a se záznamem v registru můžete na možnost úvěru jednou provždy zapomenout.

směs bankovek.jpg

Nebankovní společnosti mají svůj systém posuzování žádostí o půjčku nastavený jinak. Právě zde tak můžete požádat o peníze i se záznamem v registru – můžete si zde sjednat jak běžnou nebankovní hypotéku ve variantě bez registru anebo třeba i americkou hypotéku bez registru FAHD.
Ovšem ani u těchto typů půjček neplatí, že by se o vaše finanční potíže, kvůli kterým jste záznam získali, nikdo nezajímal. I v takovém případě poskytovatel úvěrů vaše registry prověří, na základě konkrétních záznamů rozhodne o tom, zda vám půjčku přidělí či nikoli. Pokud jde o záznam malé důležitosti, který vaši schopnost splácet nijak neovlivňuje, jistě se můžete v krátké době těšit na peníze. Jestliže bude váš zápis vypovídat o tom, že jste notorickým dlužníkem, tak ani zde peníze nezískáte.

Kategorie: Finance