Úklid.


Když doma něco předěláváte, je to většinou hodně práce a hodně nepořádku. Může se jednat o bytové jádro nebo dokonce přesunutí některých stěn, které nejsou nosné. Snažíte se zvětšit místnost nebo jí spojit s jinou a vytvořit krásný obyvák s kuchyní, které budou společně v jedné místnosti. Pokaždé když se začne vrtat a bourat je spousta hluku a nepořádku. Jedná se o velmi jemný prach z omítky a ze zdí. To nemluvím o suti, kterou vybouráte, jako jsou cihly, beton, a další stavební materiál. V byte to mohou bát staré sádrokartony, rozbitá kuchyňská linka, vana a rozbité obkladačky. Všechno musí z jádra pryč, abyste se mohli vrhnout na nové.

úklid po rekonstrukci

Většinou se jedná o spojení koupelnové zdi s kuchyní a jídelnou, částečně do toho může zasahovat chodba a toaleta, když je máte odděleně. Všechno musí pryč. Vana, umyvadlo, zrcadlo, stěny i kachličky, záchod a vše čeho se chcete zbavit. Asi si nebudete nechávat staré zrcadlo, když budete dělat vše nové. To by v novým a stylovým jádře asi nevypadalo příliš dobře. Kdo to zažil na vlastní kůži, určitě víte, o čem mluvíme. Spoustu prachu nepořádku a práce. V takovém případě se v bytě nedá vůbec bydlet. Každý den musíte po dělnicích uklízet, aby se stavba nezanášela, anebo to necháte celé na konečné úpravy.

úklid po rekonstrukci

Můžete si najmout úklidovou firmu, která za vás kompletní úklid po rekonstrukci udělá, a vy to budete mít zcela bez práce. Přece nechcete strávit hodiny a hodinu úklidu, když na to můžete někoho najmout a máte to bez starostí. Jen vybrat tu správnou úklidovou firmu, která se specializuje na úklidy po rekonstrukci. Ti budou vědět kam se podívat a na co si dát pozor, aby po nich zůstalo opravdu čisto, a vy jste měli dobrý pocit, že jste zbytečně nevyhodili peníze, když jste si najmuli úklidovou firmu. Budete tak mít nový domov a ještě perfektně uklizeno. Vyzkoušejte to, aspoň pro jednou. Nesnažte se všechno udělat samy.

Kategorie: Web