Jak si usnadnit hubnutí?

Pokud jde o hubnutí, řekne si člověk nejednou, zejména ve chvíli, kdy si dává novoroční předsevzetí, že to zvládne. Že na tom nic není. Vždyť o co tu vlastně jde? O nic světoborného. Prostě se omezí v jídle a přidá v otázce pohybu a kila půjdou dolů.
Ovšem pak dojde na realitu a nejednou je rázem všechno jinak. Dotyčný totiž nejednou už i krátce po posledním dojedeném soustu začne pociťovat chutě a po nich stále větší a větší hlad, který mu rozhodně není ani trochu příjemný. A onen zamýšlený pohyb? Ten už je kapitola sama pro sebe.

obézní muž

A čím větší má dotyčný jedinec hlad, čím více ho pobolívají nezvyklými pohyby namožené části těla, tím silnější má touhu s tím praštit. Protože má toho vlastně zapotřebí? Stojí mu ta skoro nesnesitelná muka vůbec za to?
Nestojí. A proto to vzdá a smíří se s realitou.
Nebo mu za to ten hlad sice nestojí, ale přesto to nevzdá a odolá. A to aniž by trpěl tak jako doposud.

hamburger

Ono totiž vůbec není třeba mučit se hlady. Protože existuje pomocník jménem Sibutramin sibutramine. Prostředek, který byl vyvinut proto, aby pomáhal právě těm, kdo se chtějí nebo přímo musí propracovat hladověním k dokonalejší, tedy štíhlejší postavě.
Sibutramin rozhodně neslibuje nesplnitelné, nelze od něj čekat zázraky. Protože ten sám tělo nadbytečné hmotnosti nezbavuje. Ale rozhodně sehrává významnou úlohu. A to tím, že snižuje u svého uživatele pocit hladu. Vyvolává pocit sytosti, díky kterému člověk nepociťuje potřebu ládovat se od rána do večera, přesvědčí tělo, že už má i po malé porci dost. A je logické, že když se člověk cítí sytý, daleko snáze odolá svodům ledničky a spižírny. Omezí konzumaci a kila tak mohou jít dolů.
A pokud se k tomu ještě přidá nějaký ten pohyb, dosáhne člověk daleko snáze toho, čeho dosáhnout chtěl. Aniž by přitom ‚umřel hlady‘.

Kategorie: Zboží