Vezměte svá kola na dovolenou, budete o mnoho zážitků bohatší

Kdybyste měli nechat své bicykly doma, pak byste se jistě ochudili o mnoho zajímavých zážitků na své dovolené. Tím spíše, že automobilem člověk zdaleka nedojede všude a mnohem lepším přibližovacím prostředkem je právě kolo. Díky němu můžete jezdit křížem krážem krajinou bez omezení a takový výlet na kole vám přinese mnohem lepší pocit a bohatší zážitky, než když byste ho podnikli autem.

kolo a noha, detail

Nicméně je jasné, že pokud jde o větší vzdálenosti, tak ty musíte nějak překonat, ideálně s pomocí automobilu. Takže to nejlepší je, když můžete do auta naložit i své bicykly. Ovšem není příliš pravděpodobné, že by se vám vešly dovnitř, jistě i vy máte nemálo jiných potřebných zavazadel. Tedy nezbývá, než připevnit bicykly na auto zvenčí. Jak? Přeci s pomocí vhodného nosiče kol. Ten můžete připevnit buď na střechu vašeho automobilu anebo na jeho tažné zařízení. A pokud náhodou tažné zařízení nemáte, nenechte se tím zbytečně omezovat, jeho pořízení je hračka a nevyjde vás to ani příliš draho.

Naopak, držák kol na tažné zařízení amsa.cz vám poskytne celou řadu výhod oproti umístění bicyklů na střechu automobilu. A držák kol a tažné zařízení můžete objednat zároveň na stejném místě – pohodlně přes internet. Alespoň budete mít jistotu, že budou plně kompatibilní, jak mezi sebou, tak s vaším vozidlem. Vždy totiž musíte mít na paměti, že tažné zařízení je nutné vybírat s ohledem na konkrétní značku vozidla, které vlastníte.

skokan na kole

Manipulovat s bicykly, které jsou jen několik desítek centimetrů nad zemí, je velice snadné a pohodlné. Můžete je kdykoli podle potřeby snadno sundat dolů a zase opět vysadit nahoru, aniž byste při tom museli vynaložit příliš fyzické síly.
A také je to bezpečné – nehrozí vám, že přehlédnete značku upozorňující na sníženou výšku podjezdu, což v praxi znamená přijít o kola a ohrozit bezpečnost na silnici ve vašem okolí.

Kategorie: Zboží