Kotvičník forte je významná léčivka pro celou řadu chorob


Nedostatek testosteronu

S tímto jevem se potýká více než polovina současné mužské populace. Je to způsobeno mnoha faktory, zejména nevyváženou stravou s omezením potřebných živin a nedostatkem pohybu. Kdybyste se zaměřili na běžný obsah nákupního košíku těch, co pravidelně nakupují v hypermarketech, zjistíte, že převládají pochutiny, a že produkty zdravé výživy tvoří jen nepatrný zlomek měsíční útraty za potraviny.
Moudří lidé si naopak uvědomují značné nedostatky ve stravování a snaží se udržet zdravého ducha a tělesnou kondici i některými výživovými doplňky. Dnes se například neobejdete bez suplementace vitamínu K2 nebo magnézia, které v běžných potravinách schází, anebo se tu vyskytuje v malém množství.

léčivé byliny

Proč právě kotvičník

Je to velmi významná bylina, která celkově harmonizuje organismus a působí na mnoho tělesných funkcí. Má především vliv na právě zmiňovaný testosteron. To má přímý vliv na mužskou sexualitu a dokonce i na zvýšení počtu životaschopných spermií. Problém s neplodností a neschopnost počít potomka je dnes další závažnou příčinou rozpadu mnoha partnerských svazků.

Ach ty deprese

Kdo z vás alespoň jednou prožil stav hluboké deprese, dobře si uvědomuje, o jak děsivé onemocnění se jedná. Kotvičník forte z Energie života může významně pomoci při těchto stavech a fungovat zároveň jako preventivní prostředek.

nálev z léčivých bylin

Vysoký krevní tlak a diabetes

Dva zdánlivě nesouvisející jevy mají k sobě blíž, než si myslíte. Za většinu těchto chorobných stavů si opět můžeme sami nevhodným životním stylem, vše ovšem začíná u dostatečného uvědomění příčiny a ta je mnoha lidem neznámá nebo ji znají, ale podceňují. Vysoký krevní tlak způsobují zanesené cévy vápenitými usazeninami a inzulinové výkyvy většinou způsobuje nevyvážená strava s nadbytkem živočišných bílkovin, nedostatku vlákniny, alkoholu a jednoduchého cukru. Kotvičník působí v těle jako antioxidant, zároveň rozšiřuje a prokrvuje cévy, pomáhá odstranit usazené povlaky v cévách a tím působí na diastolický i systolický tlak.

Kategorie: Zboží