Směr – rodinný park

Prožít perfektní rodinný den můžete jedině tak, že se vydáte do zábavního parku, ve kterém si s celou vaší rodinou přijdete na své. Pokud nevíte, který by byl pro vás tím pravým místem k odpočinku, zábavě a památkou na hezké vzpomínky, nabízíme vám možnost podívat se do Duhového Parku, který splní vaše očekávání.

holčička na kolotoči

Atrakce, kam vaše oči jenom dohlédnou

Mnoho atrakcí, které jsou vhodné nejen pro mladší, ale i ty starší děti, jsou rovněž zpřístupněné i dospělým, kteří se díky tomu nemusí nechat připravit o zážitky s jejich dětmi. Nejlákavější atrakcí pro všechny děti bude jedna z největších trampolín v České republice. Pokud tedy vaše ratolesti milují trampolíny všeho druhu, nepochybně jim vykouzlí úsměv na tváři právě tato atrakce.
Areál Duhového Parku se zaměřuje i na sportovní aktivity a vyžití a z toho důvodu máte k dispozici vyzkoušet třeba i střílení z luku a šípu. Aby tato hra byla určitým způsobem akční, zapojte se do hry zvané paintball a střílejte zcela jinak než tak, jak to u této hry znáte.


V případě, že tento park navštívíte v letním období, kde o sluneční paprsky rozhodně nebude nouze, zamiřte do zavlažovací zóny, ve které na vás čekají vodní atrakce s možností dokonale se osvěžit. Areál je dostatečně velký na to, abyste si program plný zábavy a sportovního vyžití mohli rozdělit na celý den a přijít tak k hromadě neopakovatelných zážitků.