S mobilheimem budete spokojeni

Víte, co všechno vám může nabídnout mobilheim lavarohouse.cz?
Mobilní dům neboli mobilheim je možná skromným typem bydlení, ovšem za více než příznivou cenu, na jakou rozhodně nikde jinde nenarazíte.
K tomu, abyste si svůj celoroční anebo klidně i sezónní mobilní dům mohli pořídit, nepotřebujete více než jeden milión korun. A jestliže budete skromní, vystačíte si i s menší částkou, což v praxi znamená, že k pořízení takového typu bydlení vám buď postačí vaše vlastní úspory anebo jen malý úvěr. A něco takového může být naprosto rozhodující, pokud nejenže neoplýváte penězi, ale ještě navíc třeba nedosáhnete ani na úvěr na bydlení v bance.

obrázek nápis „open“

A pokud jde o rekreační stavby, tak i zde platí, že musíte mít hodně našetřeno. Získat hotovou nemovitost anebo si ji postavit v nějaké atraktivní rekreační oblasti vyjde na stejnou sumu, jako byste si pořizovali běžný domek na bydlení.
Navíc, když se rozhodnete stavět, tak se mnohdy musíte potýkat i s předpisy a získat celou řadu nezbytných povolení. A tomu všemu se volbou mobilheimu můžete šikovně vyhnout, neboť jeho typickým rysem je to, že nemá žádné základy pevně spojené se zemí – tudíž se na něj nevztahuje povinnost opatřit si stavení povolení. To vám ušetří mnoho starostí, ale také i peněz, třeba i proto, že nebudete potřebovat žádnou projektovou dokumentaci.

svazek velkých klíčů

Mobilní dům může vypadat přesně tak, jak budete chtít. V centru vzorových mobilních domů si můžete vybrat takovou stavbu, jaká se vám bude nejvíce líbit, ať už bude nová anebo třeba i dříve použitá, anebo si ji můžete nechat zhotovit podle vašich vlastních přání. Důležité je jistě to, že taková výroba nebude trvat déle, než několik týdnů, a to jediné, čím se během této doby budete muset zabývat, je to, kdy se do nové stavby nastěhujete – o všechno ostatní se postará výrobce, který vám váš domek přiveze přesně na místo určení.

Kategorie: Dům a byt