Chcete hubnout? Vsaďte na osvědčenou ketonovou dietu!


Slyšeli jste už o ketonové dietě? Pokud se zajímáte o hubnutí, a to především proto, že byste rádi snížili svou tělesnou hmotnost, tak by vás ketonová dieta rozhodně měla zajímat. Jedná se o efektivní způsob hubnutí, který skutečně funguje. A je pravda, že takových opravdu fungujících diet není na světě příliš mnoho, i když na způsoby, jak shodit tělesnou hmotnost, narazíte snad v každém časopise.

krejčovský metr a brokolice

Nejde totiž jen o to, abyste v průběhu diety snížili kalorický příjem, ale především o to, abyste hubli rozumně tak, aby vám po ukončení diety nehrozil rizikový jo-jo efekt, který může i ty nejlepší výsledky hravě zhatit. Nicméně během hubnutí vás toho může potkat mnohem víc, třeba i to, že budete mít slabou vůli anebo to, že hubnutí nevydržíte jednoduše proto, že se budete stále cítit hladoví, a to je špatně. Vždyť i při dietě byste se měli cítit plně nasycení – zkrátka proto, že budete konzumovat dostatek jídla, i když bude mít nižší kalorickou hodnotu.
Jak je tedy vidět, tak vyznat se v dietách není snadné, a tím spíše je lepší obrátit se na odborníky, jako jsou zkušení výživoví poradci, kteří vám sestaví jídelníček na míru. A především je důležité vsadit na opravdu osvědčenou dietu, která skutečně funguje, protože ji sestavovali odborníci na základě vědeckých poznatků, a mnoho lidí ji v praxi úspěšně vyzkoušelo.

pečivo, ovoce a džus

A přesně taková je proteinová neboli ketonová dieta, při které budete konzumovat jídla bohatá na bílkoviny. To má za následek, že vám bude při hubnutí ubývat pouze tuk a nikoli svalová hmota. Právě svalovou hmotu si musíte zachovat, pokud nechcete čelit nebezpečnému jo-jo efektu, který by mohl vaši váhu opět rychle vrátit na původní nepříznivá čísla.
Jak je tedy vidět, tak sázka na jistotu v podobě ověřené a osvědčené ketonové diety se vyplatí!

Kategorie: Zboží