Reklamní hrnky

Hrnkem na kávu nebo čaj nikdy nic nezkazíte. A pokud může ještě vkusně reprezentovat Vaši firmu zajímavým logem nebo vtipným nápisem, máte vyhráno.

Reklamní předměty vždy patřily a stále patří neodmyslitelně k image firmy. Ať už se jedná o propisky, klíčenky, tašky, sklenice nebo třeba hrnky. Můžete je dávat za zásluhy, do balíčku nebo jako bonus například při jednání s obchodními partnery. Hrnky máme doma snad všichni. Ať už se z nich vychutnáváme kvalitní čaj anebo dobré kafe patří hrnky do domácnosti stejně jako lžička. Je to tak užitečná věc, že se nemusíme obávat, že by na ně padal prach. Proto právě hrnky anebo sklenice patří mezi nejpoužívanější nástroj reklamních dárků firmy.

coffee

Reklamní hrnky

Překvapte své zaměstnance, partnery, návštěvy anebo každého, kdo má, co dočinění s Vaší firmou nebo značkou roztomilým hrnkem s potiskem loga Vaší společnosti. Vyberte si z mnoha barev, velikostí, materiálů i stylu tisku a vymazlete si tento reklamní kousek do posledního detailu. Neboť i přes tento reklamní předmět můžete dát o své firmě náležitě vědět. Ať už zvolíte sklo, porcelán, nerez nebo plecháček vždy to bude skvělá volba.

hrnky

Jak na reklamní hrnky

V dnešní internetové době není nic nemožné a svůj návrh na reklamní hrnky si můžete vytvořit od stolu z Vaší kanceláře, při obědu v restauraci anebo doma v obýváku za pár minut. Stačí mít představu nebo skvělý a vtipný nápad a máte napůl vyhráno. Ale zoufat nemusíte i když návrh nemáte. Firmy na reklamní předměty Vám grafický návrh vytvoří zdarma a vy ho jen odsouhlasíte až bude dle Vašich představ. A technika potisku? Pískování Vám zaručí 3D efekt do posledních detailů. Můžete ho použít na sklo, porcelán anebo keramiku. Druhou technikou je sublimace. Při té se využívá vysokého rozlišení tisku a vydrží opravdu vysoké teploty. Poté stačí vybrat tvar, materiál a barvu hrníčku, zadat počet kusů, které chcete a Váš reklamní předmět jde do výroby. Doby dodání jsou velmi krátké a vy už na příští poradě můžete své zaměstnance ohromit skvělými reklamními hrnky.

Kategorie: Business