Nebankovní hypotéka – peníze i klientům, kterým banka nepůjčí

Kdo by aspoň jednou v životě neřešil finance a nepotřeboval vyšší částku, než je ta, která visí na účtu? Můžete vystačit s penězi na běžné vyžití jako je strava, oblečení, nájem či služby, ale mnohdy nastane situace, která si žádá mnohem vyšší částky, než máte plně k dispozici.
A tak nezbývá, než navštívit některou bankovní společnost a požádat o nějaký výhodný úvěr. Nejčastěji klienti žádají o hypotéky, avšak poslední dobou se podmínky zpřísnily natolik, že jen málo z nich na tuto formu úvěru dosáhne. Účel využití peněz je v tomto případě na bydlení, ale v případě americké hypotéky je možné peníze využít na cokoliv.
Co však tedy dělat, když banka žádost zamítne? Výhody vám může nabídnout i nebankovní hypotéka.

peněženka

Největší výhodou je v tomto případě především to, že peníze z tohoto úvěru můžete využít na cokoliv. Takže nejen pro účel bydlení, ale například i na nákup zařízení, spotřebičů, auta, dovolené či dokonce na vyplacení dluhů a exekucí.
Peníze na účtu snadno a rychle
Vysokou šanci na schválení mají i klienti, kterým banka žádost zamítla z důvodu záznamu v registrech dlužníků. U nebankovních společností to nebývá překážkou a dokážou vyhovět i těmto klientům. Mnohdy pomůžou tímto způsobem přímo vyplatit dluhy či dokonce exekuce nebo provést konsolidaci půjček, která značně rozpočtu uleví.

účetnictví

Veškeré záležitosti pro získání úvěru je možné vyřídit snadno a rychle a dokonce i z pohodlí domova online. Zachováte si tak soukromí, diskrétnost a ušetříte spoustu času. Odpověď je možné získat během 24 hodin, co vám umožní se podle toho zařídit a nemusíte čekat týdny či měsíce.
Podmínkou, tak jak to už u hypotečních úvěrů bývá, je i v tomto případě ručení formou zástavy nemovitosti. Ve většině případů lze ručit i nemovitost třetí osoby či jiným typem nemovitosti, než je byt či dům v osobním vlastnictví. Vždy však záleží na individuálních podmínkách dané společnosti.

Kategorie: Finance