Jsme na vaší straně v boji s časem

Každodenní povinnosti jednotlivých členů rodiny jsou stále náročnější, a tak pokud nějaký čas přece jenom vyšetříte, jistě ho chcete využít příjemnějším způsobem, než je gruntování. Drobnější úklid jistě zvládáte v průběhu celého týdne, ale přesto víte, že jednou za týden by to chtělo “generálku” celého bytu. Máte dvě možnosti. Buď obětujete část víkendu a po jeho zbytek budete sbírat nové síly po vyčerpávajícím gruntování, nebo si jednoduše objednáte a budete mít po starostech.
Žena držící v rukou kbelík s úklidovými prostředky
Proč si prostě jednou nedopřát ten pocit, že se vrátíte do nablýskaného bytu, nebo kanceláře, které za vás uklidily naše školené pracovnice? Nabízíme možnost jednorázových úklidů zahrnujících luxování, mytí oken, klasické setření prachu, podlah, umytí koupelen, čištění čalounění a koberců. Zabýváme se také úklidem nemovitostí po rekonstrukcích a před jejich prodejem. Co byste tomu řekli, kdybychom shrabali listí na vaší zahradě, nebo odklidili sníh na příjezdových cestách. Pořádáte firemní oslavu a potřebujete po ní vše uvést do dokonalého stavu? Není nic jednoduššího než si pozvat nás. Naše služby zahrnují také mytí výloh a výtahů. Pro ty z vás, kteří nemají příliš času na žehlení, splníme bez problémů i tento požadavek. Žehlení může být součástí objednaného úklidu, nebo tuto práci vykonáme samostatně dle domluvy. Nemějte obavy v ohledu možných škod ve vaší domácnosti, či firmě. Pro tyto případy jsme pojištěni až do výše deseti milionů. Po každé objednávce se seznámíme s místem výkonu, kde ještě znovu upřesníte vaše požadavky a přání. K práci používáme zásadně certifikované prostředky a technologie zaručující kvalitní výsledky.
Úklidové pomůcky a prostředky
Přenechte starosti s letošním velkým úklidem nám a dosyta si užívejte předvánoční atmosféry s rodinou a známými. Spojte se s námi ještě dnes!

Kategorie: Business