Kvalitní a chutná meruňkovice

Někdo má rád pivo nebo víno, vy ale patříte mezi ty, kteří preferují spíše tvrdý alkohol? Záleží vám ovšem na jeho chuti? Pak jsou pro vás jako dělané nejrůznější ovocné destiláty, které díky své výjimečné chuti zanechají ten nejlepší dojem. Pálenkyse těší čím dál větší oblibě. Nejčastěji jsou to destiláty vyrobené z kvasu nejrůznějších druhů ovoce – konkrétně ze švestek, hrušek, třešní nebo meruněk. Objevují se také ale různé další experimenty i s méně obvyklým ovocem. Pokud si chcete zakoupit pro sebe nebo pro někoho jiného pálenku třeba jako dárek, tak vybírejte z těch kvalitnějších, což je pak také poznat na chuti. Na pálence se určitě nevyplatí šetřit.

meruňky

Skvělá sladce ovocná chuťvynikající v pálence vznikne jak jinak než ze slaďounkého ovoce. K tomu jsou ideální třeba meruňky. Tyto plody jsou totiž v sezóně obzvlášť sladké a jsou jako stvořené pro nezaměnitelnou, jemnou a nasládlou chuť pálenky. Jemná a chutná meruňkovice Lihovárek vás na první ochutnání nadchne svou jemnou chutí se sladkým ovocným nádechem.
Tento druh tvrdého alkoholu je ideální jako aperitiv, na přípitek nebo jen tak když máte chuť popít s přáteli a chcete k tomu něco výjimečného.
Ochutnejte výtečné české pálenky z těch nejvybranějších odrůd šťavnatých meruněk, které mají výrazné aroma a příjemnou sladkou chuť, která zjemní celkový dojem. V nabídce najdete nejrůznější destiláty z tohoto sladkého ovoce, které vynikají svojí vytříbenou a vybranou chutí s nasládlým aromatem.
alkohol

Potěšte svoje mlsné jazýčky, které touží po kvalitní ovocné pálence. Užijte si naplno vytříbenou silnou, ale přesto jemnou nasládlou chuť, kterou objevíte jen v té nejkvalitnější ovocné pálence.
Spolehněte se na perfektní a exkluzivní chuť kvalitních ovocných pálenek v nabídce, ze které si vyberete i pokud chcete něco speciálního a jedinečného.

Kategorie: Zboží