Jak být in i v mrazivém počasí

Snad každá z žen dobře zná onen pocit zoufalství před šatní skříní, kdy ráno neví co na sebe, spěchá a venku vládne mrazivé počasí. Existují jen dvě možnosti. Vypadat skvěle a klepat se zimou nebo se teple obléknout. Co takhle tyto dvě možnosti skloubit?

Vesta s umělou kožešinou

Nahraďte starý vytahaný svetr vestou z umělé kožešiny. Zahřeje vás totiž stejně dobře, ale váš outfit bude navíc elegantnější, živější a zajímavější. Zvolit můžete kratší či delší střihy v různých barevných odstínech a vzorech.

Válenky

To chce klid a nohy v teple! Toto pořekadlo platí u zimní obuvi dvojnásob. V zimních měsících se vyplatí poohlédnout se po kvalitní a vyteplené obuvi s kožíškem. Pohodlné a měkoučké boty bez zipů a tkaniček? Ano, to jsou ty pravé boty na zimu. Válenky si oblíbily ženy po celém světě. K dostání jsou hned v několika barvách, s ornamenty, knoflíky ale také flitry. Nemusíte se tak obávat, že s válenkami bude váš outfit nudný.

Péřová bunda

Nic vás v zimě nezahřeje lépe než kvalitní péřová bunda. Zde se nemusíte bát barev ani lesklých materiálů. Vybírat můžete z elegantnějších, sportovních, kratších či delších střihů. Na své si tedy přijde každá z nás. Zároveň je pak tyto bundy jednoduché kombinovat se zbytkem outfitu. Pokud  si navíc pořídíte bundu s kožíškem na kapuci, bude vás kolem krku příjemně zahřívat a dodá bundě ten správný šmrnc.

Dlouhý kabát

Dlouhé kabáty jsou letos opět bombou. Oblíbené jsou i u řady celebrit, které díky nim na ulicích poutají pozornost. V mrazivém počasí nás dokážou dokonale zahřát až po kotníky. Nezapomínejte však na to, že takové kabáty sluší spíše vyšším ženám. Ty, které jsou nižšího vzrůstu, by měly volit kratší kabáty.

Pokud tyto kousky ještě nenašly místo ve vašem šatníku, rozhodně neváhejte. Usnadní vám přečkat zimní měsíce se šarmem a v teple. Nezapomínejte také na elegantní šály, čepice a rukavičky. Takto oděné vás mrazivé počasí nevyvede z míry. 

Kategorie: Móda