Hlad a žízeň zaženete v restauraci na Jižní Moravě

Pokud máte rádi krásnou přírodu, dech beroucí panoramata a také si chcete pochutnat na něčem dobrém a odreagovat se od vašich běžných starostí, pak určitě musíte zamířit na Jižní Moravu. Pokud se vám nedaří zavadit o slušnou restauraci, kde byste byli maximálně spokojeni, pak určitě nesmíte minout restauraci Vinařství u kapličky . Budete tak mít jedinečnou možnost spojit turistiku a procházky s pochutnáním si na něčem dobrém, něco dobrého z místní produkce popít a také se parádně odreagovat.

kulatá kaplička

A NA ČEM SI MŮŽETE V TÉTO RESTAURACI POCHUTNAT?

V místní restauraci můžete ochutnat skvělé pokrmy, které vznikly pod taktovkou mistra šéfkuchaře s bohatými zkušenostmi v tomto oboru. Máte tak garantovanou výtečnou a rozmanitou chuť, které se zkrátka nedá odolat.

· Před hlavním jídlem si můžete dopřát předkrm v podobě husí teriny, tartaru z lososa, carpaccio z chobotnice nebo tataráku z pravé hovězí svíčkové. Tím výčet chutných pokrmů teprve začíná.
regály ve vinici

· Pokud máte rádi polévky, pak si v této restauraci určitě vyberete. Můžete si dát třeba kulajdu, vývar nebo polévku dle denní nabídky.

· Ti, co si hlídají linii nebo nemají velký hlad mohou vyzkoušet některý z šéfkuchařových salátů – například caesar, zeleninový salát s grilovanými krevetami nebo grilovaným tuňákem.

· Jako hlavní chod můžete ochutnat třeba rybí speciality, něco z vegetariánského menu, speciality z grilu a nechybí ani široká nabídka výtečných šťavnatých steaků. Nechybí ani nejrůznější dětská menu pro malé strávníky.

· Samozřejmě nesmí chybět ani sladká tečka na závěr. Mlsné jazýčky si tak mohou smlsnout třeba na pistáciovém dortu nebo Tiramisu.

Pokud zavítáte do místní vinařské oblasti, pak tuto restauraci určitě musíte poctít svojí návštěvou, protože místní speciality stojí za to ochutnat.

Kategorie: Zboží