Vzpomínka na letošní léto – trendy 2017

–          K létu neodmyslitelně patří plavky. Trendem letošního léta se staly bikiny s horním vrškem se šněrováním mezi prsy. Tento trend na plavky přešel již z podzimní módy z různých triček apod.
–          Mezi plavkami zažily svůj boom také plavky jednodílně. Především ty s velkými výstřihy na zádech.
–          Letos se roztrhl pytel s body všech různých stylů a střihů. Body tílkového stylu, s dlouhým rukávem, košilové… Ty všechny se staly velmi oblíbenými. Náhradou za body se staly také již zmiňované jednodílné plavky např. v kombinaci se šortkami.
bílé plavky
–          IN byly i průhledné topy či topy ze síťoviny.
–          Dalším trendem byly šortky s vysokým pasem. Oblibu si získaly opět potrhané v různých barevných provedeních. V tomto případě se jedná o nadčasový kousek, neboť kalhoty s vysokým pasem se nosily již dříve, nosí nyní a nosit určitě budou i do budoucna.
knoflíčky na límečku
–          Léto je hravé, a to se odrazilo i do módních kousků. Trendy byly hravé, vtipné potisky či motivy na tričku, klasikou toho rázu je např. motiv letního ovoce. Velmi oblíbeným se letos stal konkrétně i motiv plameňáků jak na tričkách, plavkách či dalších kouscích oblečení. Rovněž palmové či banánové listy…
–          S oblibou se nosily výšivky, nášivky – především motiv růží, které se v poslední době hodně uchytily. Tento motiv lze vidět hodně na asijských e-shopech.
–          Mezi šaty byly letos velmi oblíbené tzv. košilové šaty. Mezi nimi velké zastoupení bílo-modrých proužků, a to nejen na šatech, ale také topech.
–          Odvážnější k většímu odhalení kůže mohly sáhnout po tzv. braletech. Jedná se o styl více zahalené podprsenky, můžeme říci něco jako top s podprsenkou v jednom.
–          Klasikou, a přitom stále trendy, zůstávaly i letos šaty s volánkem, který se nosí spadlé na ramenou. Extrémně trendy byl tento styl především loňské léto, ale přetrval i do letošního. „Spadlá ramena“ se nosila také hodně na různých blůzách.
–          Opravdu hitem pro loňské léto se stala žlutá barva na oblečení i doplňcích. Tato barva krásně zvýrazní opálení.

Kategorie: Móda