Svatba do posledního puntíku

V životě každé ženy je svatba dnem, který si představuje již ve školce. Není se pro to divit, že každá nevěsta chce mít vše promyšlené a sladěné do nejmenšího detailu.

svatební stůl z dálky

Existuje mnoho stylů, ve kterých se svatba může odehrávat. V dnešní době je nejoblíbenější „boho styl“. Hned po něm následuje klasický „venkovský“ a „skandinávský“. Na posledním místě (ačkoliv to dříve bývalo přesně naopak) je klasický elegantní. V současnosti novomanželé dávají přednost jednoduché, přírodní, neformální a uvolněné svatbě laděné do přírodních a jemných barev. Nicméně to, do jakého stylu bude svatba laděna je jen na novomanželích a jejich jedinečném vkusu.

Ve finále je jedno, jakým způsobem budete dekorace na svatbě ladit, a přece mají všechny svatby jedno společné – dokonalost. Každá je jedinečná. Všechny nevěsty se snaží, aby vše bylo perfektní. Od prostředí, svatebních šatů, fotografa, jídla až pro prostírání svatební tabule.

Ačkoliv se může zdát, že se jedná o obyčejný úkol, opak je pravdou. Každá nevěsta potvrdí, že není nic lehkého vybrat elegantní a vkusné květiny doprostřed stolu. Dalším klasickým doplňkem bývají organzy nebo jiné romantické doplňky jako třeba malá vyřezávaná srdíčka, sušené květiny či drahokamy. Poté, co jsou doladěné všechny doplňky, přichází čas na drobnosti.
bílá svatební tabule

Jestliže chcete svatební tabuli dotáhnout až k úplné dokonalosti, jistě by na ni neměly chybět svatební rozetky https://www.goldpress.cz/produkty/svatebni-rozetky/. Jedná se o papírová kolečka, které mají různý tvar, barvu i velikost. Tyto rozetky budou sloužit jako podtácky (takže skleničky nebudou nechávat nepříjemná kolečka na stolech) a zároveň perfektně doplní prostřený stůl i celkový design svatby. Nikdy totiž nesmíte zapomenout na to, že na detailech záleží – a jsou to právě ony, kdo z obyčejné svatby dělají dokonalou.

Kategorie: Zábava