Přístřešek, o který se nemusíte starat

Také byste si rádi pořídili na svou zahradu přístřešek pro pohodové letní posezení, ale odrazuje vás čas, který byste museli věnovat údržbě? Tyto starosti mají většinou majitelé dřevěných pergol a zahradních altánků. Ti, kteří se nepočítají mezi domácí kutily a není tudíž jejich zálibou každým rokem na jaře obhlédnout a napravovat škody, které způsobila zima, si ale rozhodně nemusejí pohodu pod pergolou odpírat.

hliníková pergola

  • Stačí si jen zvolit vhodný materiál, o který se nemusejí starat.
  • Tím materiálem je hliník.

Obáváte se, že není dostatečně vkusný pro přírodní scenérii? Naprosto zbytečně. Hliníkové konstrukce jsou vyrobeny tak, že splňují veškeré nároky i těch nejnáročnějších zákazníků.

  • K jejich výrobě se používají hliníkové profily čtvercového tvaru.
  • Jedná se tedy o stavebnicový systém, který umožňuje velkou variabilitu tvarů.

Vzhledem k tomu, je hliník velice odolný vůči povětrnostním vlivům, odpadá náročná údržba. Životnost je však velice vysoká.

Rychlá montáž a dlouhá životnost

Systém je vytvořen tak, že hliníkový profil obsahuje drážky, do kterých se spojovací prvky jednoduše umístí. Můžete sem instalovat držáky stropních profilů nebo i látku.

  • Konstrukci lze použít jako samostatně stojící i jako upevněnou ke zdi domu.

Velkou výhodou tohoto systému je i snadná a rychlá montáž. Pergoly, které si objednáte v základním provedení, nemají ani zastřešení a ani zastínění.

  • Jako stínící prvek je doporučována markýzová látka.
  • Řešením je také střecha z polykarbonátových desek.

pergola
Jestliže si zvolíte luxusní provedení, které je určeno pro nejnáročnější majitele, pak si můžete vybrat z dvaceti standardních typů, a dokonce až ze dvou set barevných odstínů. Reprezentativní provedení podle návrhů profesionálních designérů dodá vaší zahradě luxusní vzhled.

Kategorie: Zboží