Pivo až do domu nebo u okénka

Máte rádi, když si na tuto pochoutku můžete zajít? Nebo naopak preferujete posezení s přáteli na zahradě a chcete na akci nechat dopravit trochu tohoto báječného moku? Zapomněli jste nakoupit do zásoby a teď by se Vám nějaká plastová lahev s točeným sešla? V tom případě můžete využít právě tyto služby.
Prodej piva pivotoc.info je dostupný buďto přímo u okénka, nebo můžete zvolit rozvoz.tuplák piva

  1. Otevírací doba okénka je od pondělí až do soboty vždy od tří hodin odpoledne až do osmi hodin do večera. Upřednostňuje se platba kartou.
  2. Pokud zvolíte rozvoz, tak Vám zlatavý mok přivezeme až k Vám domů a nikam chodit nemusíte. Nešoupejte si zbytečně nohy, my Vám dopravíme pití až k Vám domů pomocí našeho rozvozu.

Vždy čerstvě natočeno

Máte doma dobrou náladu a chtěli byste si ji ještě zpříjemnit jedním točeným? Zrovna není nic po ruce a do restaurace nemůžete nebo nechcete? V tom případě si stačí objednat čerstvě natočený půllitr.
Mnohdy není dobrá nálada, ale naopak panuje ta špatná, i v těchto případech často spoléháme na to, že jakmile své rty smočíme ve zlatavém moku vysoké kvality, čerstvě natočeného půllitru, pak se nám nálada ihned zlepší a zorničky roztáhnou. I na špatnou náladu to funguje velice dobře a to nemusíte mít ani nikoho kolem sebe.
Bavíte se dobře s přáteli, ale zrovna jste neudělali zásobu na víkend? V tom případě stačí zavolat a objednat si čerstvě natočené přímo ze sudu. Lahodný mok, který přijede rovnou za Vámi až k Vám domů, takže nic nemusíte shánět na posledních chvíli. Vyčkáte a zanedlouho už budete mít natočeno!pivo na zahrádce
Pár informací o zlatavém moku

  1. U nás v České republice se vaří přes tisíc let.
  2. Pyšníme se také jedním nej. Češi totiž vypijí nejvíce piva za rok a to ve srovnání s celým světem. Máme největší spotřebu na světě na osobu za rok.
  3. Vaří se z chmele a ten působí proti rakovině.
  4. Je v něm spousta bílkovin.
  5. Je zdrojem antioxidantů. Má více antioxidantů než například zelený čaj, sója nebo červené víno.
  6. Mají ho rádi i slimáci.

Kategorie: Zboží