Když žádáte o americkou hypotéku, tak nezáleží na tom, co chcete

Možná i vy jste poměrně stydlivým člověkem. Možná i vy máte nějaký velký plán, nějaký velký životní sen, který byste chtěli jednou realizovat, abyste se z toho poté mohli po zbytek života těšit. A možná zároveň moc dobře víte, že je to pořádně bláznivý nápad, takže jste o něj dosud nikomu neřekli. A hlavně jste dosud nepožádali o půjčku na jeho realizaci, neboť se bojíte, že peníze nezískáte, a ještě ke všemu se vám v bance úředníci vysmějí.

hodně mincí

Možná právě vy máte nějaký velký dluh. A být dlužníkem, to je zlé. Tím spíše, pokud termíny splátky hoří a vy nemáte kde brát. Anebo pokud už vám na dveře skoro klepe exekutor – vždyť taková exekuce, to je hotová noční můra. Takže právě vy nejvíce toužíte po nějaké vstřícné a výhodné půjčce, kterou byste zalepili ty velké díry ve vašem rozpočtu, se kterou byste se zbavili svých neřešitelných dluhů a mohli jste následně pomalu a dlouhodobě splácet.

Ať už patříte do libovolné skupiny anebo máte své vlastní specifické potřeby, tak byste měli vědět, že právě pro vás je určena americká hypotéka nebankovní.
Americká hypotéka je takový typ úvěru, který potěší každého, kdo sní o penězích. O takových penězích, které může získat bez udání účelu, k čemu je využije. A k takovým potřebám může mít člověk milión důvodů.

mince drobné

Ovšem americká hypotéka v nebankovní podobě je ještě lepší nabídka. Je to dáno tím, že ji můžete snadno získat. V bance vám s dluhy nikdo nepůjčí. V nebankovní společnosti ano – pokud prokážete, že své závazky budete schopni splácet, a že budete splácet poctivě, pravidelně a podle sjednaných podmínek.
Opravdu k tomu nepotřebujete více, než dostatečně vysoký pravidelný příjem a záruku v podobě nemovitosti, která má dostatečnou hodnotu vzhledem k požadované výši nebankovního úvěru. Takové podmínky jsou snadné a přijatelné, a můžete je případně splnit i s pomocí spoluručitele anebo spoludlužníka.

Kategorie: Finance