Kde podnikateli pomohou?

Podnikatelé jsou lidé, kteří se mohou díky svému snažení doslova topit v penězích. To je konec konců také jeden z hlavních důvodů, proč se lidé na podnikání dávají. Ovšem je smutnou pravdou, že dotyční ony hory peněz mít můžou, ale také nemusí. Protože je i mezi nimi dost těch, kdo se svým snažením horko těžko drží nad vodou, a také těch, kdo se neuživí a tonou v dluzích.

peníze, kalkulačka a káva

A pokud zejména ti posledně zmínění chtějí firmu udržet a zachránit, nezbývá jim nejednou, než si vzít někde půjčku.

Jenže kde?

Možností je všude kolem požehnaně, ovšem když se na ně člověk podívá zblízka, nejednou zjistí, že naprostá většina z toho, co je k mání, je pro něj nedosažitelná. Protože zejména banky žádají od svých potenciálních klientů nejednu záruku. Tu dostatečně vysoké příjmy, jež je třeba doložit hromadou všelijakých lejster, tu absenci záznamů v registrech dlužníků, kam se člověk dostane pomalu ani neví jak,…
pokladnička na vlajkách

A je logické, že právě v těchto ohledech momentálně strádající podnikatel jen stěží uspěje. Protože kdyby měl vysoké příjmy a po dluzích by nebylo ani vidu, ani slechu, nepotřeboval by půjčit.

Ovšem realita je taková, jaká je. A co si má tedy dotyčný počít, když v bance neuspěje?

V takovém případě pro něj bývá ideální volbou nebankovní hypotéka bez registru. Protože právě tento produkt nejlépe odpovídá potřebám těch, kdo mají potíže. Tady se nepožaduje to, co lidé v zoufalé situaci nemohou splnit, ale naopak se tu vše podřizuje tomu, aby byly podmínky takové, jaké budou vyhovovat všem potřebným.

Významnou roli tu tak nesehrávají ani příjmy žadatele, ani registry dlužníků. Tady jde hlavně o to, nastavit parametry tak, aby bylo vše splaceno tak, jak má.

Takže se tu půjčuje třeba i až na třicet let, aby se dostaly splátky na co nejnižší úroveň, a aby bylo vše jisté, ručí se za půjčené peníze nemovitostí. Což je ale vzhledem k podmínkám vcelku pochopitelné a neznervózňující. Protože o takovou nemovitost tu přijde jenom ten, kdo řádně nesplácí. Logicky. Nebankovnímu sektoru jde přece o peníze a ne o nějaké nemovitosti.

Kategorie: Finance