Jedinečné prostředí, tak to je ubytování Lednice

Zajisté jste už viděli nebo aspoň slyšeli o nádherném zámku Lednice, který je zapsaný také mezi chráněné památky UNESCO. Stojí ve stejnojmenné obci na jižní Moravě a jde o místo, které kromě zámku nabízí ještě mnohem víc.
Proto se určitě rádi zdržíte a vychutnáte si kouzlo tohoto krásného místa a okolí a odnesete nádherné zážitky a vzpomínky. Jedná se především o krásnou přírodu, vinné sklípky a skvělé moravské víno, ale také o další památky či krásný zámecký park.
To všechno si můžete užívat i díky ubytování Lednice Galant, které má pro vás připravené moderní zázemí přímo v Lednicko-valtickém areálu.

vstup do hotelového pokoje

Moderní pokoje třech kategorií

Na výlet, dovolenou či jen víkend nebo i pracovně můžete zajet do krásného prostředí na jižní Moravě a nejen podle počtu osob, ale i podle vašich nároků si můžete vybrat moderně vybavené pokoje ze třech kategorií.
Jedná se o pokoje standard, deluxe a rodinné pokoje.
I přes to, že jde o moderní prostředí, tak zázemí pokojů je řešené i s nádechem historie, která k tomuto areálu rozhodně patří a vy se tak budete cítit jako na zámku.
Součástí pokojů je vlastní sociální zařízení, připojení k WiFi, TV se satelitním připojením, minibar či dokonce trezor. Většina pokojů má i balkon, na kterém si můžete užívat krásný výhled a vůni čerstvého vzduchu.

údolí vinohradů

Skvělé řešení pro páry, rodiny či jednotlivce nebo jako ubytování pro firemní akce. Zázemí, které si zamilujete již na první pohled a zážitky na jihu Moravy si budete užívat ještě víc.
O stravování se postará přímo hotelová restaurace a nechybí ani vlastní vinný sklípek s výběrem skvělého vína či dokonce vlastní pivovar.
Pro kvalitní odpočinek je připravené privátní wellness s řadou kvalitních relaxačních služeb.
Prostředí, které umocní celkovou příjemnou atmosféru a zpříjemní vám pobyt na jižní Moravě.

Kategorie: Zábava