Internet

Pokud jste se narodili do této doby počítačů a různých mobilních telefonů a používáte je většinu svého života, což asi ano, ale nechceme vám křivdit, jistě vám to už přijde normální, protože telefony jsou prostě něco, co používáme denně a je to pro nás už naprosto normální. Vlastně si dokonce nedokážeme představit den bez mobilního telefonu, protože prakticky veškerá naše komunikace probíhá v prostředí mobilního telefonu, kdykoliv něco potřebujeme a potřebujeme to říct někomu, zavoláme mu nebo mu napíšeme skrze nějakou komunikační síť, jistě všichni nějakou takovou známe, ono jich zase tolik známých není a lidé používají to samé, jinak by se logicky moc nedomluvili, protože podmínka je používání té stejné aplikace či sociální sítě, proto se většinou opakují ty podobné a lidé používají zkrátka asi dvě nebo tři stejné aplikace na dorozumívání. Nejrychlejší aplikace, která se používá je například Messenger, který zná úplně každý.

počítač

Jsou ale další asi dvě, které se používají, ale Messenger asi hraje hlavní roli, protože se váže na aplikaci Facebook, která byla dříve velmi oblíbená a lidé z ní právě přešli na toto, protože skrze Messenger si nyní všichni posíláme zprávy, nebo alespoň ti, kteří mají Facebook. Je to tedy velmi známé hlavně kvůli tomuto.

uživatelé

Na internetu najdeme opravdu cokoliv a je to hlavní zdroj naší zábavy. Je dost možné že právě proto už nás nic moc nepřekvapí a přijde nám vše tak nudné, protože už jsme všechno viděli na internetu. Jsou různé platformy na videa, která tam lidé přidávají a my je pak můžeme sledovat a bavit se nad nimi. Proto nás už třeba ani zdaleka nemusí nic překvapit, protože jsme to už mohli zahlédnout v jednom z videí na internetu. Někteří třeba ve volném čase opravdu sledují pouze videa. Mimo to tu jsou samozřejmě hry, ale ty jsou spíše pro určité uživatele. Skrze mobilní telefon je možno si i objednat různé věci, najít si e-shop dané firmy, kde naleznete mimo oddíl Naše poslání Shoeller Allibert například také právě produkty, které firma nabízí nebo nějakou historii firmy a podobně. Rozhodně naše generace už nemůže o telefony přijít, protože bychom to nezvládli. Ani o internetové připojení.

Kategorie: Web