Čistá voda po celý rok

Koupání ve vlastním bazénu přináší mnoho výhod a je i skvělou zábavou, která nám umožňuje, ochladit se v horkých letních měsících. Pro bezproblémové koupání je ale potřeba čistá voda, která neobsahuje viry, bakterie nebo i drobné částečky odpadu. Vyčistit svůj bazén můžete jak jednorázovou, tak i pravidelnou údržbou a to v podobě filtrů, chemických produktů nebo košťaty a vysavači. Nejlepším řešením je kombinace těchto možností, ze které vzejde kvalitní a čistá voda pro bezproblémové koupání.

Náš obchod nabízí mnoho druhů tablet, pH regulátorů, testerů ale i náčiní pro údržbu bazénu. Všechny naše produkty jsou dostupné za bezkonkurenční ceny a pomáhají zákazníkům snížit náklady na každoroční údržbu i o několik desítek procent.

Vysoká účinnost s minimálním zatížením pro organismus
Využití chemie je problémové v případě, kdy je přímo v kontaktu s lidským tělem. Bazénová chemie se ale postupem času dostala na takovou úroveň, že je pro lidský organismus neškodná a i přes to ničí všechny viry a bakterie. Její použití v bazénech a vířivkách je tak bezproblémové a není třeba se obávat jakýchkoli zdravotních problémů. Při správném dávkování a pH regulaci ani přítomnost chemie nezaregistrujete.

Jednoduché vyčištění nečistot
Nečistoty se do bazénu dostanou mnoha způsoby a jejich pravidelné lovení síťkou není příliš zábavné. Lepším řešením je využití vysavačů, které pracují rychle, efektivně a poradí si i s většími nečistotami. Dostupné jsou hned v několika provedeních a jejich ovládání je jednoduché. Na webové stránce https://www.chlorito.cz/naleznete jejich seznam a to včetně všech parametrů, které jsou nezbytné pro výběr i využití.

Kategorie: Zboží