Dámské značkové kabelky a tašky

Toužíte po nové kabelce, ale nechcete zbytečně utrácet moc peněz? Pak využijte nabídku výprodeje nebo slev. I v běžné nabídce jistě najdete něco zajímavého a jedinečného, co upoutá vaši pozornost a bude to za nízkou cenu.

záklon u plotu

1. Velké a malé nebo tašky

Malou či větší? Záleží na situaci, kam ji chcete nosit. Na běžné nošení si většinou vybíráme něco „tak akorát“. Ne aby byla moc velká a mohutná, protože by se nám s ní špatně manipulovalo a zavazela by nám při chůzi nebo při nákupech, takže to chce něco středního, naopak jenom na nějakou procházku či malý výlet můžete použít klidně jenom menší typ, jen tak jako doplněk. Psaníčko se hodí samozřejmě na oslavy, svatby, kulturní události, společenské akce a podobné večírky. Naproti tomu například k moři to chce větší plážovou tašku, protože do ní potřebujeme dát spoustu věcí. Vybírat můžete opravdu podle svého vkusu a podle toho, pro jakou příležitost si chcete tašku pořídit.

Vínová je nadčasová

Hledáte originální a jedinečný kousek? Chcete si vybrat kabelku podle barvy a už víte, že vyhrála vínová? Právě tato barva je okouzlující a také smyslná a ženská. Vínová je velice líbivá a má mnoho různých odstínů. Chcete ji sladit k botám, kozačkám nebo lodičkám? Nebo naopak hledáte něco k vašemu oblečení? Či chcete zvýraznit jinou barvu na vašem outfitu a ladně doladit celou osobnost k dokonalosti? V tom případě je tato barva tím pravým!
bruneta v levanduli

Kabelky jsou velmi levné. Nízké ceny si zkrátka zamilujete a uvidíte, že si brzo budete chtít pořídit další kousek do vaší výbavy. Ovšem kvalita je zaručena. Jedná se pouze o kvalitní výrobky, a i když se snažíme držet cenu nízko, pak se vždy jedná o krásný a značkový kousek.

2. Symbolizuje smyslnost a ženskost

Vínová kabelka je také symbolem vášně a touhy. Je hodně podobná červené, jen má ještě příjemnější tmavší nádech, proto tolik nepoutá pozornost, ale dokáže zaujmout každého kolemjdoucího, na to se spolehněte.

Kategorie: Móda