Příjemná dovolená už na vás čeká!

Chcete letošní dovolenou strávit v klidu a v pohodě? Bez zbytečného stresu nebo únavné cesty za volantem svého automobilu? Už vás nebaví nekonečné zácpy na dálnicích, kdy jenom dlouhé hodiny popojíždíte? Vyberte si lepší variantu, při které vůbec nemusíte řídit a jenom se povezete. Pro každého řidiče je velice nepříjemná zdlouhavá cesta. S námi se únavnému cestování vyhnete! Autobus do Chorvatska vás dopraví až na místo určení. Máme mnoho zastávek po celém Chorvatsku a to podél celého pobřeží od severu až po nejjižnější část.

cetovka

Povezou vás nové a luxusní autobusy

Každý autobus je moderní a luxusně vybavený. Sednete si do pohodlných ergonomických sedaček. Připoutat se samozřejmě můžete bezpečnostním pásem, který bude chránit vaši bezpečnost či bezpečí vašich nejbližších. Jízdenek si můžete zvolit libovolný počet. Dokonce můžete chtít například jenom jednosměrnou cestu tam nebo zpět. Samozřejmostí je sociální zařízení. Kdykoliv můžete jít na WC. Po celou dobu budete mít wi-fi připojení k internetu. U každé sedačky je dobíjecí zásuvka na USB. Pro zábavu si můžete navolit mobilní aplikaci do vašeho mobilního telefonu a pomocí ní sledovat GPS navigaci. Bude vám aktuálně ukazovat polohu vozu. S tím souvisí navazující GPS monitoring, který je skvělý pro mnoho případů. Cesta je sice dlouhá, ale s námi vám bude utíkat velice rychle. Zabavit se také můžete sledováním filmů na LCD displeji. Zařídíme vám nadstandardní pojištění.

plachetnice

1. Jak je to se zajišťováním cesty dopředu?

Jedná se o velice snadný a pro každého dostupný systém. Objednávku si můžete zadat online, nepotřebujete nikam chodit, ani nic zdlouhavě vyřizovat. Máte možnost zaplacení platební kartou. Dokonce dostanete informace o odjezdu do vašeho telefonu esemeskou.

2. Luxusní dovolená

Zkuste změnu a dopřejte si luxusní zážitek již při cestě na parádní dovolenou, kterou si díky snadné a volné cestě ještě daleko víc užijete, protože už cestou budete odpočívat. Jakmile přijedete do své oblíbené destinace, budete prožívat už jenom samé příjemné chvíle.

Kategorie: Móda