Plastové poštovní obálky pro bezpečné uložení zásilky


Plastové obálky nahrazují své papírové předchůdce a mají celou řadu výhod nejen pro koncové zákazníky, ale i pro životní prostředí.
Odolnost vůči povětrnostním vlivům – současné služby přepravních společností jsou na velmi vysoké úrovni a silné konkurenční prostředí je nutí udržet si svůj standard kvality. Obvykle se tedy nestává, že by zásilky dorazily poškozené, ale přece jen se při tom značném objemu transportu zboží neubráníte nějakým defektům. A jestliže je obal zásilky papírový, může snáze podlehnout působení vody vlivem deště či sněhu. To se u plastové poštovní obálky Samolepící obálky nemůže stát.symbol poštovní obálky
LDPE – LDPE je zkratka pro tzv. nízko hustotní polyetylen, který je měkký, ohebný a dobře tvárný, a především zdravotně nezávadný. Velmi dobře odolává i vyšším teplotám (do + 75 stupňů Celsia), takže se nezačne tavit ani na letním slunci. Můžete do něj zabalit různé zásilky včetně některých sypkých potravin, např. luštěnin nebo mouky.poštovní schránka s novinami
Transparentní nebo neprůhledný – polyetylen lze vyrobit v různých barvách a samozřejmě také jako průhlednou fólii. Máte tedy na výběr ukládání předmětů buď tak, aby na ně bylo dobře vidět, nebo naopak aby byl obsah skrytý před nežádoucími pohledy dalších osob (např. při přepravě zboží ve formě zásilek).
Recyklovatelný plast – víte, že životnímu prostředí více škodí výroba papírových obalů, kancelářského papíru, obálek, kartonových krabic a podobných výrobků, než alternativních produktů z plastu? Pro výrobu papíru se spotřebuje větší množství elektrické energie, zemního plynu a samozřejmě také dřevité hmoty živých stromů. Plasty se vyrábí z ropy a jsou podobně jako papír, recyklovatelnou druhotnou surovinou. Většina z nás si již naštěstí zvykla odhazovat papír i plasty do speciálních kontejnerů na tříděný odpad, čímž se významně sníží i objem výroby z původní suroviny – ropy.

Kategorie: Zboží