Paprsky v temnotách

Dobře to však není pro toho, kdo zde potřebuje cokoli udělat. Například něco hledá, nebo chce něco sebrat. Ono vůbec potmě se těžko dělá cokoli. Schválně, zkuste si to. Že to znáte, aha, tak nic. Bodejť, kdo by to neznal. Když vám praskne žárovka, nebo uprostřed cesty naprosto vypoví službu všechno v autě, takže je kolem vás černo a vy nevíte co dál. No a pokud se navíc bojíte…
Jééé, cvakot vašich zubů se nese tmou, ale přece stačí sáhnout do přihrádky a rozsvítit si baterku.malá baterka
A hurá! Budiž světlo! No vidíte. A přitom je to taková maličkost že.
Na výše popsané situaci vidíte, jak potřebné je mít po ruce něco na svícení. A proto, pokud ještě nemáte, ani doma, ihned si ji obstarejte. Na trhu je jich nyní tolik druhů, že vám bude přecházet zrak. Ale nejde o krásu, nýbrž o potřebnou věc. Takže je třeba vybírat s rozumem a lépe u osvědčených prodejců, kteří nakupují kvalitní zboží. Jistě, i baterka za dvacet korun udělá svou službu, ale věřte, že vás vypeče v tom nejméně vhodném okamžiku. Takže raději volte kvalitu. Například svítilny Fenix Bestarmy jsou ve špičkové kvalitě. V té nejkvalitnější kvalitě.
Jejich sortiment je dostatečně široký, abyste si vybrali buďto něco malého do ruky, nebo něco většího na větší výdrž a delší dosvit. Jak jistě víte, tyto oba parametry mohou být v nouzi velmi důležité. Stejně jako je důležitý údaj o lumenech. Svícení do oblakNe, nepleťte si to s výrazem „To není žádný lumen“, to s tím nemá nic společného. Lumen je jednotka svítivosti. Nebo, technicky zcela přesně je to jednotka světelného toku. Je to klasická jednotka SI a její definice by zamotala hlavu i fyzikovi s třemi diplomy. Takže my se na ten lumen podíváme okem laika a věřte, že to bude stačit. A hned si dáme příklad, svíčka svítí, nebo má svítivost 13 lumenů. Sto wattová žárovka asi tisíc pět set lumenů. Takže si na údaj v těchto jednotkách u baterky dejte pozor. Aby jich neměla třeba jen deset.

Kategorie: Zboží