Oslavy a následky


Ano, člověk se raduje, jak „si nacpe nácka“, jak si zatančí, nebo jak si „uštrykuje vopici“. Každý se těší na něco jiného, podle své nátury a chuti. Jenže, kruci, ta oslava je až v Horoucím Pekle? Když tam pojedete autem, tak nestihnete druhý den dojet zpátky domů, a to nutně musíte. Nu, což tak se nikam nepojede no. Krčíte rameny, nevíte si rady, Ale to jen proto, že nemáte tušení, že je zde služba .
Vy nevíte, co to je zač?? Ihned upřesníme.
Alkohol a pouta
Tak když nastane popsaná situace, máte tři možnosti. Za prvé, nikam nejet. Za druhé, jet na akci, ale zřeknout se všech alkoholických nápojů. Třetí možnost je ta, že využijete zmíněnou službu.
A nyní nastává okamžik oslav. Vy se samozřejmě nehlídáte, tudíž se veselíte, jak náleží a končíte pod stolem. Ne, zas tak to asi ne, ale přece jen se „napálkujete“jak pravil herec pan Vladimír Menšík a ráno se probouzíte s příšernou kocovinou, bolením hlavy, ale hlavně ještě stále s alkoholem v krvi. A co když jste si ještě po ránu s těmi nejsilnějšími náturami dal další kalíšek? To jen proto, abyste se napravil, čím jste se pokazil. Ten druhý, ten už byl proto, aby tomu prvnímu nebylo v bříšku smutno. A ten třetí? Nu, to jen aby měla játra co dělat. Jenže to už máte vratký krok, tchyni vidíte dvakrát a domu musíte.
Zásoba alkoholu
Výše zmíněnáslužba zařídí vše podstatné. Ne nebude vás probírat z polospánku, ani vám srážet promile v krvi, ale prostě vás doveze až domů, nebo kamkoli si řeknete. Místo určení je na vás.
Službu možno domluvit hodně dopředu, ale také možno v zoufalé situaci, když jste to přepískli volat přímo dispečink. Tam už vědí, co a jak a pošlou vám záchranu. Takže klidně můžete pít co to jde. Otázka zní, zda pak můžete přijít „nacamraný“ do práce. Ale to už si musíte rozebrat docela sami.
Nezbývá než popřát veselé slavení a šťastný návrat domů.

Kategorie: Business