Nečtěte příručky, učte se praxí!


Pokud si myslíte, že každý, kdo má foťák, může být fotografem, rychle vás vyvedu z omylu, neboť vytvořit perfektní výsledek je daleko těžší nežli se na první pohled zdá. Věřte nebo ne, ale nestačí pouze zmáčknout spoušť. Musíte vědět, jak dobře objekt postavit a správě jej nasvítit, aby mu to lichotilo, musíte vědět, jak naaranžovat pozadí, aby vypadalo přirozeně, a v neposlední řadě musíte umět výborně pracovat s grafickými editory, abyste mohli všechny fotografie patřičně upravit. Jedná se tedy o soubor mnohých vlastností a dovedností, které zkrátka musíte vědět a umět, pokud se chcete vrhnout do profesionální kariéry.žena fotografuje
Pokud vás nebaví nudné čtení příruček a chtěli byste se raději učit praxí, fotografka ze Zlína Kateřina Svobodová se věnuje nejen focení objektů, ale rozhodla se o své vědomosti podělit a pořádá fotografické semináře, kde účastníkům předává své znalosti.
Můžete si vybrat z hned několika druhů, podle toho, co vás zajímá a jak moc jste pokročilým fotografem. Na výběr máte z několika seminářů: „Základy DSLR: Sbohem automate, Manuál na DSLR: Ať žije manuál, Základy svícení: Ateliér, Ateliér: Těhotenská fotografie, Ateliér: Novorozenecká fotografie.“dva objektivy
Všechny kurzy jsou uskutečňovány individuálně, což znamená, že výuka probíhá naprosto podle vědomostí klienta a vždy tak, aby vše pochopil. Zároveň je kladen důraz na praxi. Vše si řádně vyzkoušíte. Pokud danou problematiku nepochopíte, nebo vám nepůjde dle vašich představ, nebude výuka dále pokračovat do té doby, než bude vše v pořádku. Zejména proto mají tyto semináře obrovský úspěch a spokojené klienty.
Vzhledem k tomu, že jsou kurzy individuální, nejsou vyhlašovány ani oficiální termíny konání. Vždy záleží na časových možnostech klienta a paní fotografky. Nemusíte se proto bát, že byste nějaké lekce nestíhali a peníze by vám propadly.

Kategorie: Business