Lepicí páska mnohé spraví

S klasickou lepicí průsvitnou páskou se setkáváme celkem běžně a je snad součástí každé domácnosti, kanceláře nebo jakékoliv společnosti. Vždycky se najde důvod, proč pro ni sáhnout a využít její pomoci. Na trhu ovšem není jedinou královnou, což dokazuje Jarico.cz. V podstatě najednou zjistíme, že jsou v nabídce i jiné speciální lepicí pásky a přirozeně každá má jiný vzhled, rozměry, barvu a dokonale si umí poradit s rozdílným materiálem. Některá dokonce má ještě trochu lepidla navrch a dokáže lepit dokonale z obou stran. Poté to přirozeně znamená velké pohodlí pro uživatele, že lze využít tento produkt podle určitých vlastností na vybraný materiál, kde přirozeně bude taková páska skvěle držet.

oboustranná lepicí páska
Různé druhy lepicích pásek

  • Kartonové krabice se běžně zavírají lepicí páskou. Některá má dokonce i potisk, kde je uvedené logo firmy, což je i taková levná reklama, jelikož je na první pohled patrné, od koho krabice putují. Obsahuje speciální lepidlo, které zajistí skutečně vysoký stupeň lepivosti, čímž bude náklad v bezpečí. Páska pěkně přilne k povrchu a scelí ho dohromady. Neobsahuje rozpouštědla a a tím přirozeně nenaruší proces recyklace.
  • Krepová lepicí páska je také nazývána maskovací. Je vhodná pro malování a její předností je, že je přizpůsobivá, nezachytává barvu a lze ji použít na všechny druhy vnitřních nátěrů a různé malby. Nelíbí se jí moc hrubý povrch, ale jinak se dá velmi snadno odstranit. I zde se naleznou takové druhy pásek, které jsou stabilnější, a poté jich lze snadno využít při lakování.


stříbrná páska

  • Oboustranná lepicí páska, jak již sám název říká, tak lepí z obou stran. Je opatřena velmi silným akrylátovým lepidlem a díky vysoké lepivosti, tak drží pevně a dobře. Je naprosto ideální pomocnice při pokládce koberců, ale i montáží různých dekorativních předmětů.
  • Pásky se zpevňujícími vlákny jsou takové, které jsou vyztuženy sklolaminátovými vlákny a zaručují tak abnormální pevnost. Dá se na ně plně spolehnout při lepení těžšího zboží nebo k dobrému zabezpečení obsahu.


Kategorie: Zboží