Kabelky stvořené pro vaši osobnost

Moderní ženu si dnes bez kabelky vlastně ani neumíme představit. Plní nejenom praktickou ale také estetickou funkci na poli módních doplňků. Ženy dobře vědí, že je důležité vlastnit jich několik typů, v různých barvách, aby byla možnost jimi doplňovat outfit vybraný k různým příležitostem. Ne vždy si ale pořídí zboží, se kterým jsou spokojeny. Týká se to mnohdy otázky špatného výběru materiálu. Skutečnou eleganci a záruku kvality představují kabelky z pravé kůže, jejichž kolekce představuje nabídka našeho obchodu.Naleznete zde modely větších rozměrů, vhodných například k nošení do zaměstnání. Pohodlně do nich uložíte nejenom dokumenty, ale také svačinu i menší nákup.
Struktura krokodýlí kůže v červené barvě
Svým perfektním zpracováním a použitým materiálem (kůže Ruga), jsou tvarově i barevně velmi stálé. Jejich minimalistický vzhled doplňují dvě delší ucha a také odnímatelný popruh na rameno. Praktické jsou i cvočky, umístěné na vnější straně dna, na kterých kabelka stojí a dno je tak chráněno před otěrem. Naleznete je zde v černých, hnědavých a růžových odstínech.
Detail struktury přírodní kůže
Pro volný čas a do společnosti přicházíme s krásnými a originálními modely společenských psaníček a kabelek, které jsou úžasnou inspirací, čerpající z období šedesátých let. U nich je dominantní kultovní hravý poloobloukový vzhled a punc luxusu mu dodává kůže zpracovaná v krokodýlím vzoru. U většiny zmiňovaných kabelek jsou použity kovové zlacené prvky a další praktické zmiňované detaily v podobě zmiňovaných dno chránících cvočků a u některých zajímavé zapínání ve stylu vintage clasp.Naše kabelky se mohou pochlubit skutečnou kvalitou a perfektním zpracováním, které zaručuje, že se stanou nedílnou součástí vašeho šatníku po celou řadu let. Dopřejte sobě, nebo svým blízkým dárek, který vás opravdu potěší! Dopřejte si originální koženou kabelku z našeho obchodu!

Kategorie: Zboží