Hostel Nexus

Musíte jet do hlavního města na firemní cestu, nějakou konferenci, školení nebo třeba certifikaci? Jedete na návštěvu za svými příbuznými? Studujete kombinovaně vysokou školu nebo vyšší odbornou a potřebujete někde přespat třeba jenom na dvě noci v měsíci a nechcete se každý den vracet domů a pak zase zpět do školy? Tohle všechno nemusíte vůbec řešit, pokud si zarezervujete ubytování u nás , v našem skvělém hostelu. Ceny začínají již na velice příjemných pár stovkách.

hotel, přespání

Koukněte se na pokoje, které jsou na našich stránkách nafocené, a můžete si v klidu doma udělat názor, jak to u nás vypadá. Opravdu klademe důraz na čistotu, protože víme, jak to je důležité, jaké to dělá dojem a jak to všechno má vliv na recenze. Pokud váháte a nechcete jít někam do neznáma, tak se koukněte na naše recenze od klientů, které najdete volně na internetu, a podle toho se také určitě někdo z vás rozhoduje.

Zavolejte a rezervujte

Máte v plánu přijet ve více lidech? Chcete to fakturovat na firmu? Potřebujete ubytování třeba pro dvacet lidí? Máte nárok na slevy, ve výší až do dvaceti procent z celkové částky, je to opravdu krásné a hlavně pro vás všechno výhodné. Snažíme se o naše zákazníky zajímat a podávat jim ty nejlepší rady a tipy a triky, kam by se mohli podívat v Praze, na recepci poradíme, co všechno se nachází v blízkém prostředí hostelu, a uvidíte, jak vám to pomůže, protože budete moci toho hodně zkusit.
spánek, postel

Výhody

· Nejnižší ceny

· Rychlá rezervace přes telefon

· Na výběr máte ze čtyř typů pokojů

Budeme se o vás starat, jak nejvíce to půjde. Stačí, když se rozhodnete a včas nám zavoláte a my vám řekneme, jak jsou na tom naše kapacity. Nenechávejte to na poslední chvíli, protože je možné, že budeme mít plno. Nejdůležitější je, že my nejsme žádná zvířata a nabízíme příjemné ceny.

Kategorie: Hobby