Vlastní bydlení už není nedostupné – díky mobilním domům

Bydlet ve vlastním bytě či domě už není tak nedostupné jako dřív. K vlastnímu bydlení už zdaleka nepotřebujete pouze vysoké úspory, výhodnou hypotéku anebo bohaté příbuzné. Když se rozhodnete pro zakoupení mobilheimu http://www.top-mobilnidomy.cz/, tak si vystačíte s vlastními penězi, i když jich není mnoho. A můžete bydlet stejně kvalitně, jako kdybyste si pořídili malý městský byt – ovšem za nesrovnatelně nižší cenu.

kalkulačka

Přestože mnoho lidí v České republice o mobilních domech stále nic neví, poptávka po nich prudce stoupá. Je to dáno tím, že ti, kdo pátrají po způsobu, jak dosáhnout na vlastní bydlení, vždy brzy zjistí, že tou nejlepší volbu po všech stránkách je právě mobilheim. Tedy alespoň v případě, kdy si nemůžete dovolit do stavby anebo koupě nemovitosti investovat milióny.

Navíc, k tomu, abyste mohli plnohodnotně bydlet, není nic takového potřeba. Většina lidí si pod vlastním plnohodnotným bydlením představuje kuchyňský kout, koupelnu s WC a postel. A nic z toho vám v mobilním domě rozhodně scházet nebude. Ba navíc zde budete mít i všechny spotřebiče, které chcete mít po ruce, sedací soupravu anebo klidně i cokoli jiného. Pravda je, že prostor mobilního domu není rozhodně nafukovací a jeho podlahová plocha je malá. Nicméně je dostatečně velká proto, abyste zde umístili vše potřebné, co doma chcete mít.

dům na klíč

Díky tomu, že mobilní domy nemají pevné základy spojené se zemí, si můžete takový domeček nechat postavit prakticky kamkoli – tedy všude, kde pro jeho umístění bude dostatek místa. Ideální je, pokud vlastníte alespoň kousek vhodné půdy, nicméně nemusíte být nutně jejími vlastníky, můžete ji mít třeba pouze v pronájmu. Firma, která mobilheim zhotoví, vám jej doveze až na vámi určené místo, kde jej odborně a bezpečně usadí a vy se můžete rovnou nastěhovat. A jestliže se někdy v budoucnu rozhodnete pro změnu adresy, tak neváhejte a vezměte svůj dům s sebou.

Vlastní bydlení už není nedostupné – díky mobilním domům
4 (80%)1

Kategorie: Dům a byt