Tablety do bazénu 5 v 1 jsou dnes velmi populární

Pět účinků v jedné tabletě je novinkou na trhu mezi výrobky bazénové chemie. I když už se aplikuje a na trhu obstála již několik let, odborníci tento způsob přezdívají novou generací. Možná vás napadá, že cokoli je víceúčelové, že jde vždy o model spíše středních až nižších kvalit, který se nemůže vyrovnat speciálnímu výrobku, ovšem v tomto případě to neplatí.

bazén plavecký

Pět funkcí v jedné skutečně splňuje, co výrobce uvádí. První z nich je desinfekční účinek, většinou na principu aktivního kyslíku nebo sloučenin s obsahem chlóru. Druhou funkcí je stabilizace pH, ta je pro využití chemických prostředků klíčová, musí být v přesném rozmezí, jinak chemie neúčinkuje dostatečně, či naopak příliš kyselá voda poškozuje naše zdraví a samotný bazén.

Třetí funkcí je vločkovač, ten se uplatní při velmi malých částečkách nečistot, které se nezachytí ve filtrační patroně – vločkovač je spojí do větších molekul a ty pak pohodlně odsajete vysavačem. Čtvrtým mechanismem očisty je změkčení vody, tedy odstranění přebytečných minerálů, zejména vápníkových a hořečnatých iontů, které způsobují mléčný zákal a usazeniny na dně a po stěnách bazénu a v přístrojové sekci. Poslední funkcí je tzv. algicidní přípravek, ten zajistí likvidaci nežádoucích vodních řas a působí jako prevence před jejich dalším výskytem.
Použití je jednoduché, vždy se řiďte doporučeními výrobce, avšak musíte sledovat obsah volného chlóru a zároveň měřit pH příslušnými testery. Podle těchto ukazatelů se pak jednotlivé tablety dávkují.

kruh v bazénu

Uživatelské recenze

Zajímavé je přečíst si nebo vyslechnout nezávislé recenze o tabletách do bazénu 5 v 1 publikované na webových diskusích. Tam se prakticky všichni shodují na tom, že žádné jiné přípravky pro zajištění optimální vodní náplně nejsou zapotřebí. Lidé jsou s nimi spokojeni po celou dobu koupací sezóny, jde o výrobek za přijatelnou cenu s dobrým výkonem, a volné chvíle si užijete bez zbytečných starostí.

Tablety do bazénu 5 v 1 jsou dnes velmi populární
5 (100%)1

Kategorie: Zboží