Stačí několik údajů a úvěru nestojí nic v cestě

.

Rozhodnete-li se požádat o úvěr banku nebo i nebankovní společnost, pak musíte počítat s tím, že o vás budou zjišťovat některé údaje. V bance to bude asi poněkud složitější, protože tam mají své podmínky daleko přísnější. Pokud máte záznamy v některém z registru dlužníků anebo příliš nízký příjem, pak s touto finanční pomocí vůbec nepočítejte.
létání peněz
§  U nebankovních poskytovatelů se můžete setkat s jedním zajímavým finančním produktem, kterým je hypotéka bez příjmu.
–         Je to ale pro některé klienty trochu matoucí.
Neznamená to, že nikoho nebude zajímat, jestli máte dostatečně vysoké příjmy, abyste mohli splácet svůj závazek.Spíše se jedná o to, že jsou tyto údaje snadno doložitelné a zjistitelné.
§  Někdy se může stát, že nejsou právě ty vaše příjmy dostatečně transparentní.
§  Ani to nemusí být překážkou v získání hypotéky.
–         Řešit se to dá například tím, že si přiberete třetí osobu jako spoludlužníka a ten se potřebnými údaji prokáže.
finanční dohoda

.

Žadatelem může být i starobní důchodce

Jestliže vaše příjmy pramení kupříkladu z pronájmů bytů nebo domů, pak je zapotřebí doložit je daňovým přiznáním za poslední zdaňovací období a nájemní smlouvou. K tomu je nutné připravit si výpisy z bankovních účtů minimálně za poslední tři měsíce až půl roku. Postačí i příjmové doklady za stejné období.
§  Žadatelé, kteří jsou na rodičovské dovolené anebo pobírají starobní důchod mají někdy obavu, že jim hypotéka nebude poskytnuta.
§  Ale ani v těchto případech to nemusí být žádný problém.
Stačí doložit rozhodnutí o přiznání dávky, popřípadě o vyměření důchodu. K tomu se musí přiložit výpisy z bankovních účtů minimálně za posledních tři až šest měsíců.
§  Vcelku jednoduché je dokládání příjmů u zaměstnanců.
–         Postačí pracovní smlouva, výplatní pásky a výpisy z bankovních účtů.
–         Veškeré tyto informace opět za tři až šest měsíců.

Stačí několik údajů a úvěru nestojí nic v cestě
3.5 (70%)2
.

Kategorie: Finance